Farming Tractor Simulator 2019

Tarım Traktör Similatörü
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67M
  • Sürüm 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Warrior Eagle
Farming Tractor Simulator 2019 indir; Ziraat Traktör Simülatörü 2018 Özellikler: A'dan Z'ye ziraat ve sunumu.

Ziraat traktörü simülatörü 2018, ziraat simülatör oyunlarının gerçek makineleriyle ekmeyi ve hasat etmeyi seven yeşillik severler için yeni bir oyundur. En iyi simülasyon oyunlarının etkili ziraat makinelerinin uzun bir sıralaması, traktör oyunlarının bu plantasyon sezonunda tüm ilişkilerini yönetebilecek uzman bir ziraatçiyi bekliyor. Bu yeni geliştirilen traktör traktörü oyunları, gerçek ziraat oyunlarının naturel sahnelerini tam olarak sunarak çiftçilik hatıralarınızı tazeler.

En iyi çiftçilik oyunlarından oluşan bitmeyen bir drama ile kendinizi bağlayın ve traktör treyler oyunlarının tüm seviyelerini en iyi şekilde tamamlayarak öteki traktör çiftçilerine oyun sürüşünü kolaylaştırın. Traktör çiftçiliği oyunlarında gerçekte ne yapmak istediğinizi kontrol edin ve bu deneyimi gerçek hayatta pulluk kamyonu oyunlarının sürücüsü olarak tekrarlayın. Pulluk yetiştirme simülatöründe işiniz esnasında ekinleri pulluk ziraat oyunlarına ekerek, hasat ederek ve naklederek tüm açıklığın tadını çıkarın.

Ziraat Traktör Simülatörü 2018
Özellikler:

A'dan Z'ye ziraat ve sunumu.
Mahsul ekimi, hasatı ve nakliyesi benzer biçimde.
Yeni çiftçiler için eğitim okulu.
Oyuncu için açık plantasyon seçimi.
Ziraat tekniklerini geliştirmek için gerçek kaynak.
Güzel arka plan ile naturel sahne.
Bu yeni ziraat simülatörünün indirme düğmesindeki getirin ve çiftçiliğin her daim yaşamına girmesine izin verin. Bizim ufak çabalarımızı daha etkili bir halde yükseltmemize destek olmak için bu uygulamayı derinlemesine inceleyin ve gözden geçirin.

Farming Tractor Simulator 2019 indir